Kerberos

Programmijuht, saatejuht ja muidu asjapulk. Loob ning lammutab, mõtleb välja hulle ideid, mida asub lolli järjekindlusega ellu viima. Enamiku aastast peab hullumajas veetma aga muidu mõistlik inimene!


DJ Guvalda

Muusikaprogrammi eestvedaja, kelle seljakotist võib leida ühteaegu nii rahvusringhäälingust varastatud fonoteegi kui poliitikute salakõneluste lindistused. Tööjõureservide raskekahurivägi.


Don Pedro

Taustajõud, isik, keda mitte keegi pole näinud, kuid kõik teavad et ta on olemas. Esindab Tagatuba FM-i ÜRO-s ( Ühinenud Raadiote Organisatsioon ) – ehkki me pole kindlad, kas see üldse eksisteerib.


DJVeebel

Tagatuba FM diitšei, kelle valjud ja selged käsklused aitavad mitte ainult hommikuti ärgata vaid ka päeva lõhkekehade vahel tukka lehvitades mööda saata. Meie raudvara. Mäletab aegu kui dinosaurustele jahti peeti ning praportšikud kivikirvestega noorsõdureid taga ajasid.


Raudne Robert

Mitte keegi ei tea spordist rohkem kui tema… paraku keeldub oma teadmisi meiega jagamast, mistõttu ei saa me spordisaateid teha. Tagatuba FM mittekoosseisuline spordiinformaator. Tugitoolispordi liidu esimees.